Design Guide II

Suurendage lamekatuste potentsiaali: parim tehniline käsiraamat arhitektidele

Design Guide  za arhitekte in načrtovalce

Meie uus disainijuhend Design Guide II on parim vahend lamekatustega töötavatele arhitektidele ja projekteerijatele. See sisaldab teavet projekti kõigi etappide kohta, alates õige valgustuse jaoks sobiva arvu ja suuruse määramisest kuni paigaldamise ja projekteerimise põhimõteteni.

Samuti saate hea ülevaate erinevat tüüpi lamekatuste kohta ja juhiseid, kuidas nende all olevat ruumi avaramaks ja valgemaks muuta.

Lisaks tutvustame teile lamekatuseakende paigaldamise põhimõtteid erinevatele katusekonstruktsioonidele ning anname näpunäiteid ja nippe vähem standardsete olukordade jaoks.

Design Guide II juhendist leiate:

  • Teavet lamekatuseakende arvu ja suuruste kohta, et see vastaks päevavalguse standardi EN 17037 nõuetele
  • Inspiratsiooni üksikute ruumide lahenduseks
  • Inspiratsiooni avalike ruumide kujundamiseks
  • Infot katuseakende paigaldamiseks erinevatesse katusekonstruktsioonidesse
  • Soovitusi siseviimistluseks
  • Ettepanekuid soojusisolatsiooniks ja suitsueemalduseks
  • Tehnilisi joonised

Kui olete lamekatustega töötav arhitekt või projekteerija, on teil tõenäoliselt küsimusi lamekatuseakende sobiva paigutuse, suuruste ning hoone keskel olevate pimedate ruumide valgemaks ja avaramaks muutmise kohta. Samuti sisaldab juhend teavet soojusisolatsiooni ja suitsueemalduse lahenduste kohta. Õnneks on meie uues disainijuhendis kõik vajalik info olemas!

Kas olete valmis viima oma lamekatuseprojektid järgmisele tasemele? Laadige alla meie disainijuhend Design Guide II juba täna ja saage inspiratsiooni lahendustest, mis võivad  ruume muuta!

Täitke allolev vorm ja saage endale Design Guide II